Edukacinių konkursų „Olympis 2017 - Rudens sesija“ rezultatai
Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija
Anglų kalbos konkurso rezultatai
#MokinysKlasėLygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1.Viltė Večiorkutė1b1 klasė99%90%I
2.Kostas Samochinas2b2 klasė97%94%I
3.Austėja Gritėnaitė2c2 klasė94%76%I
4.Gabija Galvanauskaitė22 klasė93%73%I
5.Ugne Tulauskaite22 klasė89%55%II
6.Mironas Mičiūda2b2 klasė82%-II
7.Saida Jakubonyte2b2 klasė78%-III
8.Akvilė Liandzbergaitė2 b2 klasė16%-
9.Deimantė Mizaraitė3a3 klasė97%89%I
10.Pijus Šukys3c3 klasė96%86%I
11.Miglė Kanaporytė3a3 klasė89%54%II
12.Dovydas Kairys3a3 klasė87%-II
13.Džiugas Kochanuskas3b3 klasė85%-II
14.Goda Dunajevaitė3a3 klasė80%-II
15.Rugilė Baranauskaitė4a4 klasė99%94%I
16.Dovydas Vaivada4c4 klasė98%89%I
17.Aleksas Ibijanskas4a4 klasė93%69%I
18.Eimantas Žižiūnas4c4 klasė91%63%I
19.Melita Morkūnaitė4c4 klasė88%54%II
20.Justinas Martusevičius4c4 klasė88%53%II
21.Mindaugas Samulionis4a4 klasė86%-II
22.Emilija Stašiūnaite4 klase4 klasė86%-II
23.Urtė Dambrauskaitė44 klasė79%-III
24.Ieva Pašakinskaitė4b4 klasė75%-III
25.Justas Riselis4a4 klasė74%-III
26.Deivydas Virkštis4a4 klasė65%-
27.Laurynas Virkštis4a4 klasė53%-
28.Džalil Hory55 klasė98%97%I
29.Ugnė Lukoševičiūtė5c5 klasė97%95%I
30.Fausta Mitrofanova5 a5 klasė97%93%I
31.Kajus Stanislavičius5c5 klasė93%80%I
32.Patrikas Stakėnas5c5 klasė93%80%I
33.Ieva Valiulytė5c5 klasė89%65%II
34.Jogailė Kulbytė5 b5 klasė89%65%II
35.Karolis Ulozas5c5 klasė80%-II
36.Karalevičius Domantas55 klasė80%-II
37.Justė Malinauskaitė5c5 klasė73%-III
38.Lukas Makasejevas55 klasė67%-
39.Adrijus Slapšys55 klasė59%-
40.Greta Demenkova55 klasė56%-
41.Jonas Marozas55 klasė54%-
42.Patrikas Savėnas66 klasė95%89%I
43.Patricija Šukytė6d6 klasė95%89%I
44.Nojus Navikas6a6 klasė94%88%I
45.Andrėja Krcic6a6 klasė94%87%I
46.Ugnius Jacinkevičius66 klasė86%54%II
47.Augustas Vešiota6a6 klasė85%50%II
48.Karolis Boguška6b6 klasė84%50%II
49.Arminas Abromaitis66 klasė80%-II
50.Urtė Gaudzytė66 klasė80%-II
51.Lukrecija Pribušauskaitė6 c6 klasė79%-III
52.Gustė Atkočiūnaitė66 klasė77%-III
53.Justina Šuminaitė66 klasė77%-III
54.Elada Žižiūnaitė6 c6 klasė76%-III
55.Emilija Šlamaitė6b6 klasė76%-III
56.Kotryna Glemžaitė66 klasė75%-III
57.Ema Rimkevičiūtė66 klasė69%-
58.Simas Adomaitis6c6 klasė65%-
59.Eduardas Aleksiūnas66 klasė62%-
60.Deimintas Blažys66 klasė61%-
61.Dovydas Ulys66 klasė40%-
62.Ąžuolas Šiukščius7b7 klasė99%99%I
63.Edvinas Kučys7b7 klasė99%98%I
64.Mindaugas Juodokas7b7 klasė97%92%I
65.Mantas Krikščiūnas77 klasė96%89%I
66.Titas Rimkevičius7a7 klasė96%88%I
67.Martynas Čiplys7b7 klasė96%86%I
68.Kristupas Kupčinskas77 klasė95%84%I
69.Adomas Vaitkevičius7a7 klasė92%70%I
70.Faustas Gabrilavičius7b7 klasė87%-II
71.Nedas Petronis77 klasė83%-II
72.Austyna Miežinytė7b7 klasė81%-II
73.Gabrielė Dziadaravičiūtė7b7 klasė78%-III
74.Austeja Letukaitė7c7 klasė75%-III
75.Aretas Adiklis77 klasė69%-
76.Augustinas Mickevičius77 klasė56%-
77.Edvardas Ražanskas88 klasė100%100%I
78.Laurynas Lisauskas8c8 klasė99%99%I
79.Emilė Svilytė8c8 klasė98%98%I
80.Viktorija Gurklytė8a8 klasė96%92%I
81.Paulius Židonis8a8 klasė95%84%I
82.Augustas Horban8c8 klasė94%80%I
83.Darija Jagneraitė8a8 klasė93%77%I
84.Simas Ruževičius8a8 klasė93%73%I
85.Augustas Gaivenis8c8 klasė91%63%I
86.Jonė Janėnaitė88 klasė87%-II
87.Matuzaitė Gabija8c8 klasė86%-II
88.Deimantė Šeibokaitė8c8 klasė83%-II
Lietuvių kalbos konkurso rezultatai
#MokinysKlasėLygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1.Urte Sniukstaite1b1 klasė98%92%I
2.Adriana Juodviršytė1B1 klasė98%92%I
3.Viltė Večiorkutė1b1 klasė98%80%I
4.Deividas Dyponas1A1 klasė96%62%I
5.Deividas Dyponas1a1 klasė94%50%I
6.Rusnė Čiūraitė11 klasė93%-I
7.Linas Duoba1B1 klasė93%-I
8.Gabija Vitkevičiūtė1b1 klasė91%-I
9.Matas Duoba1B1 klasė90%-I
10.Aušrinė Šumanaitė1b1 klasė88%-II
11.Matas Gudonis1A1 klasė88%-II
12.Akvilė Liandzbergaitė2 b2 klasė100%100%I
13.Kostas Samochinas2b2 klasė99%86%I
14.Eirida Valeikaitė2B2 klasė99%84%I
15.Ugne Tulauskaite22 klasė98%77%I
16.Mironas Mičiūda2b2 klasė98%76%I
17.Ainius Binkys2 b2 klasė98%73%I
18.Urte Sabalyte2b2 klasė98%72%I
19.Gabija Galvanauskaitė22 klasė97%67%I
20.Andrėja Paltanavičiūtė22 klasė96%61%I
21.Goda Kraujalytė22 klasė96%58%I
22.Austėja Gritėnaitė2c2 klasė96%58%I
23.Auksuolė Lisauskaitė22 klasė91%-I
24.Ugnė Bulotaiyė22 klasė89%-II
25.Almantas Arelis22 klasė89%-II
26.Aurėja Mackevičiūtė22 klasė87%-II
27.Paulius Linda22 klasė87%-II
28.Lukas Steponaitis2b2 klasė81%-II
29.Saida Jakubonyte2b2 klasė68%-
30.Mėja Grigalionytė22 klasė66%-
31.Tomas Darčkus22 klasė66%-
32.Ignas Cimnolonskas3a3 klasė95%64%I
33.Deimantė Mizaraitė3a3 klasė93%52%I
34.Goda Dunajevaitė3a3 klasė84%-II
35.Vyte Mazeikaiteb3 klasė75%-III
36.Augustas Vireliūnas3c3 klasė73%-III
37.Eimantas Liobikas3a3 klasė60%-
38.Mindaugas Samulionis4a4 klasė97%90%I
39.Ramune Pakeltyte4 klase4 klasė92%64%I
40.Aleksas Ibijanskas4a4 klasė91%62%I
41.Justas Riselis4a4 klasė91%60%I
42.Ieva Pašakinskaitė4b4 klasė90%59%I
43.Ugne Vepstaite4 klase4 klasė90%58%I
44.Aistė Kriščiūnaitė4a4 klasė90%56%I
45.Benediktas Pečiulis4a4 klasė89%55%II
46.Darija Guščenkova4b4 klasė87%-II
47.Rugilė Baranauskaitė4a4 klasė85%-II
48.Deivydas Virkštis4a4 klasė80%-II
49.Laurynas Virkštis4a4 klasė73%-III
50.Kasparas Bilinskas44 klasė73%-III
51.Jokūbas Pilkauskas5c5 klasė92%72%I
52.Gabija Lalaitė6a6 klasė96%92%I
53.Nojus Navikas6a6 klasė94%86%I
54.Urtė Gaudzytė66 klasė91%76%I
55.Patricija Šukytė6d6 klasė91%73%I
56.Gustė Atkočiūnaitė66 klasė90%67%I
57.Simas Adomaitis6c6 klasė81%-II
58.Andrėja Krcic6a6 klasė78%-III
59.Justina Šuminaitė66 klasė74%-III
60.Kotryna Glemžaitė66 klasė42%-
61.Beatričė Banevičiūtė7a7 klasė98%96%I
62.Mantas Krikščiūnas77 klasė76%-III
63.Laurynas Lisauskas8c8 klasė97%96%I
64.Viktorija Gurklytė8a8 klasė91%75%I
65.Augustas Horban8c8 klasė81%-II
Matematikos konkurso rezultatai
#MokinysKlasėLygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1.Viltė Večiorkutė1b1 klasė99%96%I
2.Deividas Dyponas1A1 klasė99%96%I
3.Matas Duoba1B1 klasė96%85%I
4.Aušrinė Šumanaitė1b1 klasė94%79%I
5.Urte Sniukstaite1b1 klasė94%78%I
6.Linas Duoba1B1 klasė92%72%I
7.Adriana Juodviršytė1B1 klasė85%52%II
8.Deividas Dyponas1a1 klasė83%-II
9.Rusnė Čiūraitė11 klasė82%-II
10.Matas Gudonis1A1 klasė76%-III
11.Gabija Vitkevičiūtė1b1 klasė68%-
12.Gintaras Laskovas2b1 klasė41%-
13.Eirida Valeikaitė2B2 klasė97%89%I
14.Kostas Samochinas2b2 klasė93%78%I
15.Urte Sabalyte2b2 klasė93%76%I
16.Auksuolė Lisauskaitė22 klasė92%74%I
17.Austėja Gritėnaitė2c2 klasė88%64%II
18.Gabija Galvanauskaitė22 klasė88%63%II
19.Goda Kraujalytė22 klasė88%62%II
20.Lea Zidonis2 b2 klasė87%60%II
21.Matas Daugirdas22 klasė86%59%II
22.Aurėja Mackevičiūtė22 klasė85%57%II
23.Akvilė Liandzbergaitė2 b2 klasė80%-II
24.Mironas Mičiūda2b2 klasė78%-III
25.Ugnė Bulotaiyė22 klasė77%-III
26.Lukas Steponaitis2b2 klasė76%-III
27.Andrėja Paltanavičiūtė22 klasė72%-III
28.Almantas Arelis22 klasė66%-
29.Paulius Linda22 klasė66%-
30.Ainius Binkys2 b2 klasė63%-
31.Mėja Grigalionytė22 klasė61%-
32.Saida Jakubonyte2b2 klasė59%-
33.Tomas Darčkus22 klasė58%-
34.Augustas Vireliūnas3c3 klasė91%81%I
35.Pijus Šukys3c3 klasė88%74%II
36.Goda Dunajevaitė3a3 klasė88%73%II
37.Ignas Cimnolonskas3a3 klasė88%73%II
38.Jonas Smičius3b3 klasė81%55%II
39.Miglė Kanaporytė3a3 klasė80%53%II
40.Deimantė Mizaraitė3a3 klasė80%53%II
41.Nojus Zimka3a3 klasė64%-
42.Emilis Beliakasb3 klasė63%-
43.Gabija Gailiunaite3b3 klasė59%-
44.Eimantas Liobikas3a3 klasė57%-
45.Danielius Hory3B3 klasė57%-
46.Joris Kazėnas3b3 klasė47%-
47.Emilija Stašiūnaite4 klase4 klasė90%89%I
48.Aleksas Ibijanskas4a4 klasė82%71%II
49.Mindaugas Samulionis4a4 klasė81%68%II
50.Rugilė Baranauskaitė4a4 klasė79%63%III
51.Aistė Kriščiūnaitė4a4 klasė73%50%III
52.Benediktas Pečiulis4a4 klasė73%-III
53.Justas Riselis4a4 klasė71%-III
54.Unė Brazdžiūnaitė4a4 klasė65%-
55.Laurynas Virkštis4a4 klasė63%-
56.Lukrecija Simanavičiūtė4a4 klasė62%-
57.Deivydas Virkštis4a4 klasė61%-
58.Ieva Pašakinskaitė4b4 klasė61%-
59.Domantas Jankauskas4b4 klasė59%-
60.Kasparas Bilinskas44 klasė56%-
61.Titas Rauduvė4a4 klasė46%-
62.Kajus Dervinis4b4 klasė41%-
63.Patrikas Stakėnas5c5 klasė88%91%I
64.Fausta Mitrofanova5 a5 klasė78%70%III
65.Justė Malinauskaitė5c5 klasė76%67%III
66.Jogailė Kulbytė5 b5 klasė73%61%III
67.Jokūbas Pilkauskas5c5 klasė71%54%III
68.Ieva Valiulytė5c5 klasė68%-
69.Lukas Makasejevas55 klasė66%-
70.Greta Demenkova55 klasė58%-
71.Gabija Lalaitė6a6 klasė90%89%I
72.Urtė Gaudzytė66 klasė88%86%II
73.Airidas Šumanas6c6 klasė85%78%II
74.Nojus Navikas6a6 klasė82%74%II
75.Kotryna Glemžaitė66 klasė81%71%II
76.Simas Dimgaila6b6 klasė80%69%II
77.Karolis Boguška6b6 klasė80%69%II
78.Ugnius Jacinkevičius66 klasė79%64%III
79.Elada Žižiūnaitė6 c6 klasė78%62%III
80.Gustė Atkočiūnaitė66 klasė78%62%III
81.Linas Bukauskas6c6 klasė71%-III
82.Emilija Šlamaitė6b6 klasė70%-III
83.Justina Šuminaitė66 klasė64%-
84.Aistė Pavilonytė6c6 klasė63%-
85.Simas Adomaitis6c6 klasė63%-
86.Augustas Vešiota6a6 klasė61%-
87.Faustina Auksoraitytė6c6 klasė52%-
88.Tajus Magyla6c6 klasė44%-
89.Arnas Kelpša7c7 klasė96%96%I
90.Beatričė Banevičiūtė7a7 klasė93%93%I
91.Ąžuolas Šiukščius7b7 klasė91%89%I
92.Adomas Vaitkevičius7a7 klasė88%82%II
93.Titas Rimkevičius7a7 klasė87%79%II
94.Edvinas Kučys7b7 klasė84%74%II
95.Ieva Pečiulytė7c7 klasė78%61%III
96.Akvilė Lipskytė7c7 klasė74%51%III
97.Rokas Valenta7a7 klasė69%-
98.Miglė Snicerytė7c7 klasė69%-
99.Austeja Letukaitė7c7 klasė68%-
100.Nedas Petronis77 klasė67%-
101.Gabrielė Ilekytė7c7 klasė65%-
102.Mantas Krikščiūnas77 klasė63%-
103.Austyna Miežinytė7b7 klasė55%-
104.Augustas Horban8c8 klasė90%94%I
105.Edvardas Ražanskas88 klasė86%89%II
106.Evita Vasyliūtė88 klasė67%-
107.Darija Jagneraitė8a8 klasė65%-
108.Benas Lazauskas88 klasė59%-
109.Juknys Žygimantas8b8 klasė51%-
110.Nojus Makačiūnas88 klasė36%-
111.Aistis Tamošiūnas99 klasė67%51%
Fizikos konkurso rezultatai
#MokinysKlasėLygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1.Arnas Kelpša7c7 klasė98%93%I
2.Titas Rimkevičius7a7 klasė92%76%I
3.Austeja Letukaitė7c7 klasė85%-II
4.Ieva Pečiulytė7c7 klasė84%-II
5.Rokas Valenta7a7 klasė83%-II
6.Akvilė Lipskytė7c7 klasė82%-II
7.Edvardas Ražanskas88 klasė100%100%I
8.Augustas Horban8c8 klasė92%91%I
9.Emilė Svilytė8c8 klasė90%88%I
10.Simas Ruževičius8a8 klasė85%75%II
11.Viktorija Gurklytė8a8 klasė80%59%II
12.Darija Jagneraitė8a8 klasė79%56%III
13.Laurynas Lisauskas8c8 klasė79%56%III
14.Deimantė Šeibokaitė8c8 klasė74%-III
15.Ugnė Naviclaitė8a8 klasė72%-III
16.Paulius Židonis8a8 klasė70%-III
17.Evita Vasyliūtė88 klasė64%-
Informacinių technologijų konkurso rezultatai
#MokinysKlasėLygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1.Matas Duoba1B1 klasė93%95%I
2.Linas Duoba1B1 klasė80%68%II
3.Rusnė Čiūraitė11 klasė70%-III
4.Ignas Cimnolonskas3a3 klasė81%65%II
5.Augustas Vireliūnas3c3 klasė71%-III
6.Benediktas Pečiulis4a4 klasė64%-
7.Patrikas Stakėnas5c5 klasė92%83%I
8.Fausta Mitrofanova5 a5 klasė91%82%I
9.Jokūbas Pilkauskas5c5 klasė73%-III
10.Justė Malinauskaitė5c5 klasė72%-III
11.Nojus Navikas6a6 klasė90%89%I
12.Gustė Atkočiūnaitė66 klasė86%78%II
13.Gabija Lalaitė6a6 klasė82%71%II
14.Pijus Turleckas6d6 klasė53%-
15.Arnas Kelpša7c7 klasė81%79%II
16.Gabrielė Dziadaravičiūtė7b7 klasė68%-
17.Akvilė Lipskytė7c7 klasė46%-
18.Mantas Krikščiūnas77 klasė43%-
19.Augustas Horban8c8 klasė90%92%I
Chemijos konkurso rezultatai
#MokinysKlasėLygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1.Augustas Horban8c8 klasė94%100%I
2.Edvardas Ražanskas88 klasė92%98%I
3.Simas Ruževičius8a8 klasė78%78%III
4.Viktorija Gurklytė8a8 klasė71%56%III
5.Darija Jagneraitė8a8 klasė70%52%III
6.Laurynas Lisauskas8c8 klasė69%-
7.Ugnė Naviclaitė8a8 klasė67%-
8.Deimantė Šeibokaitė8c8 klasė67%-
9.Evita Vasyliūtė88 klasė64%-
10.Matuzaitė Gabija8c8 klasė64%-
Biologijos konkurso rezultatai
#MokinysKlasėLygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1.Rusnė Čiūraitė11 klasė100%100%I
2.Gabija Vitkevičiūtė1b1 klasė96%53%I
3.Deividas Dyponas1A1 klasė96%53%I
4.Matas Duoba1B1 klasė96%53%I
5.Matas Gudonis1A1 klasė96%53%I
6.Viltė Večiorkutė1b1 klasė95%-I
7.Urte Sniukstaite1b1 klasė95%-I
8.Linas Duoba1B1 klasė94%-I
9.Deividas Dyponas1a1 klasė92%-I
10.Auksuolė Lisauskaitė22 klasė96%78%I
11.Lukas Steponaitis2b2 klasė96%78%I
12.Ugne Tulauskaite22 klasė96%71%I
13.Goda Kraujalytė22 klasė96%70%I
14.Ainius Binkys2 b2 klasė95%67%I
15.Austėja Gritėnaitė2c2 klasė95%67%I
16.Akvilė Liandzbergaitė2 b2 klasė95%63%I
17.Urte Sabalyte2b2 klasė95%63%I
18.Almantas Arelis22 klasė95%61%I
19.Tomas Darčkus22 klasė94%60%I
20.Mironas Mičiūda2b2 klasė94%55%I
21.Lea Zidonis2 b2 klasė92%-I
22.Mėja Grigalionytė22 klasė91%-I
23.Eirida Valeikaitė2B2 klasė90%-I
24.Ugnė Bulotaiyė22 klasė86%-II
25.Andrėja Paltanavičiūtė22 klasė84%-II
26.Aurėja Mackevičiūtė22 klasė82%-II
27.Paulius Linda22 klasė78%-III
28.Ignas Cimnolonskas3a3 klasė94%67%I
29.Augustas Vireliūnas3c3 klasė90%-I
30.Deimantė Mizaraitė3a3 klasė86%-II
31.Miglė Kanaporytė3a3 klasė84%-II
32.Goda Dunajevaitė3a3 klasė83%-II
33.Eimantas Liobikas3a3 klasė58%-
34.Mindaugas Samulionis4a4 klasė97%91%I
35.Emilija Stašiūnaite4 klase4 klasė94%79%I
36.Aleksas Ibijanskas4a4 klasė91%67%I
37.Aistė Kriščiūnaitė4a4 klasė87%53%II
38.Ieva Pašakinskaitė4b4 klasė85%-II
39.Rugilė Baranauskaitė4a4 klasė82%-II
40.Laurynas Virkštis4a4 klasė81%-II
41.Benediktas Pečiulis4a4 klasė79%-III
42.Justas Riselis4a4 klasė73%-III
43.Deivydas Virkštis4a4 klasė71%-III
44.Kasparas Bilinskas44 klasė66%-
45.Patrikas Stakėnas5c5 klasė87%52%II
46.Justė Malinauskaitė5c5 klasė82%-II
47.Gustė Atkočiūnaitė66 klasė93%88%I
48.Emilija Šlamaitė6b6 klasė87%62%II
49.Karolis Boguška6b6 klasė75%-III
50.Justina Šuminaitė66 klasė74%-III
51.Ąžuolas Šiukščius7b7 klasė90%94%I
52.Adomas Vaitkevičius7a7 klasė85%84%II
53.Arnas Kelpša7c7 klasė83%76%II
54.Gabrielė Dziadaravičiūtė7b7 klasė77%57%III
55.Gabrielė Ilekytė7c7 klasė74%-III
56.Augustas Horban8c8 klasė89%96%I
57.Laurynas Lisauskas8c8 klasė81%87%II
58.Ugnė Naviclaitė8a8 klasė66%-
59.Evita Vasyliūtė88 klasė53%-
Geografijos konkurso rezultatai
#MokinysKlasėLygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1.Gabija Lalaitė6a6 klasė94%84%I
2.Gustė Atkočiūnaitė66 klasė90%66%I
3.Simas Adomaitis6c6 klasė88%62%II
4.Karolis Boguška6b6 klasė86%54%II
5.Faustina Auksoraitytė6c6 klasė83%-II
6.Elada Žižiūnaitė6 c6 klasė70%-III
7.Pijus Turleckas6d6 klasė65%-
8.Deimintas Blažys66 klasė60%-
9.Ieva Pečiulytė7c7 klasė92%88%I
10.Ąžuolas Šiukščius7b7 klasė87%74%II
11.Rokas Valenta7a7 klasė67%-
12.Mantas Krikščiūnas77 klasė66%-
13.Augustas Horban8c8 klasė91%91%I
14.Laurynas Lisauskas8c8 klasė91%91%I
15.Edvardas Ražanskas88 klasė86%83%II
16.Darija Jagneraitė8a8 klasė78%64%III
17.Jonė Janėnaitė88 klasė70%-III
18.Matuzaitė Gabija8c8 klasė44%-
Istorijos konkurso rezultatai
#MokinysKlasėLygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1.Kotryna Glemžaitė66 klasė81%72%II
2.Gustė Atkočiūnaitė66 klasė69%-
3.Augustas Vešiota6a6 klasė58%-
4.Austėja Karaliūtė6a6 klasė54%-
5.Pijus Turleckas6d6 klasė43%-
6.Beatričė Banevičiūtė7a7 klasė87%87%II
7.Adomas Vaitkevičius7a7 klasė82%78%II
8.Titas Rimkevičius7a7 klasė77%68%III
9.Akvilė Lipskytė7c7 klasė75%62%III
10.Austyna Miežinytė7b7 klasė74%60%III
11.Ieva Pečiulytė7c7 klasė73%59%III
12.Miglė Snicerytė7c7 klasė70%50%III
13.Gabrielė Dziadaravičiūtė7b7 klasė58%-
14.Austeja Letukaitė7c7 klasė47%-
15.Emilė Svilytė8c8 klasė85%82%II
16.Paulius Židonis8a8 klasė82%77%II
17.Laurynas Lisauskas8c8 klasė81%76%II
18.Augustas Gaivenis8c8 klasė78%70%III
19.Simas Ruževičius8a8 klasė77%66%III
20.Augustas Horban8c8 klasė76%63%III
21.Ugnė Naviclaitė8a8 klasė74%59%III
22.Jonė Janėnaitė88 klasė74%59%III
23.Edvardas Ražanskas88 klasė74%57%III
24.Darija Jagneraitė8a8 klasė70%-III
25.Deimantė Šeibokaitė8c8 klasė65%-
1 - „Geriau už“ - kiek procentų Lietuvos mokinių aplenkė dalyvis.
Dėkojame mokytojams, organizavusiems mokinių dalyvavimą edukaciniuose konkursuose „Olympis“:
Audronė Vilkončienė
Daiva Žemaitienė
Dalia Andrijauskaitė
Danguolė Bajorienė
Diana Petrauskienė
Edita Banevičienė
Edita Šukienė
Elvyra Rūkštelienė
Gražina Šuškevičienė
Jovita Drąsutytė
Jūratė Tulauskienė
Nijolė Urbonienė
Raminta Dovydienė
Ramunė Ražanskienė
Regina Beinartaitė
Svajūnas Gaigalas
Svetlana Dambrauskienė
Zina Girdvainienė
Živilė Bgušienė
Dėkojame mokytojams, kurių mokiniai gavo diplomus:
MokytojasDalykas
Daiva JuknienėInformacinės technologijos
Daiva JuknienėBiologija, pasaulio pažinimas
Daiva ŽemaitienėMatematika
Edita ŠukienėAnglų kalba
Elvyra Rūkštelienė, IstorijaIstorija
Genovaitė ČivilienėFizika
Gražina ŠuškevičienėMatematika
JovitaLietuvių kalba ir literatūra
Jovita DrąsutytėMatematika
Jovita DrąsutytėBiologija, pasaulio pažinimas
Nijolė BlankienėChemija
Nijolė UrbonienėMatematika
Ramunė RažanskienėAnglų kalba
Regina BeinartaitėAnglų kalba
Svajūnas GaigalasGeografija
Detalesnė informacija - www.Olympis.lt