Edukacinių konkursų „Olympis 2026 - Pavasario sesija“ rezultatai
VšĮ „Herojus“
Norėdami matyti vardus ir pavardes be žvaigždučių, prisijunkite prie savo paskyros.
Lietuvių kalbos konkurso rezultatai
| # | Mokinys | Klasė | Lygis | Rezultatas | Geriau už1 | Laipsnis |
|---|
| 1. | **** ************ | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 100 %  | 100 % | I |
| 2. | ***** ******* | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 100 %  | 100 % | I |
| 3. | **** ******** | Zoologu | Priešmokyklinė grupė | 100 %  | 100 % | I |
| 4. | ******** ************ | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 98,11 %  | - | I |
| 5. | ******* | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 97,5 %  | - | I |
| 6. | **** ************* | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 97,33 %  | - | I |
| 7. | **** ************* | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 93,58 %  | - | I |
| 8. | ****** ********** | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 89,33 %  | - | II |
| 9. | ********* ************ | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 85,5 %  | - | II |
| 10. | ***** ******* | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 84,5 %  | - | II |
| 11. | **** ************* | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 84,39 %  | - | II |
| 12. | ****** ***** | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 81,83 %  | - | II |
| 13. | ******* *********** | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 72,42 %  | - | III |
| 14. | ******* ************ | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 68,33 %  | - |  |
| 15. | ****** *********** | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 55,08 %  | - |  |
| 16. | ******* ************* | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 52,83 %  | - |  |
| 17. | ***** ************** | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 45,5 %  | - |  |
| 18. | ****** ************ | Rašytojai | 1 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 19. | ****** *********** | Keliautojai 1kl. | 1 klasė | 99 %  | 75 % | I |
| 20. | ******* ***** | 1 | 1 klasė | 99 %  | 75 % | I |
| 21. | ******* ********** | Rašytojai | 1 klasė | 98 %  | 62 % | I |
| 22. | ***** ***** | Rašytojai | 1 klasė | 97,33 %  | 54 % | I |
| 23. | ***** ********** | Rašytojai | 1 klasė | 97,33 %  | 54 % | I |
| 24. | **** ********** | Atviraminčiai | 1 klasė | 97 %  | 52 % | I |
| 25. | ****** ************* | Atviraminčiai | 1 klasė | 97 %  | 52 % | I |
| 26. | ********** *********** | Rašytojai | 1 klasė | 97 %  | 52 % | I |
| 27. | ****** ******* | Atviraminčiai | 1 klasė | 95,33 %  | - | I |
| 28. | ***** ********* | Atviraminčiai | 1 klasė | 94,33 %  | - | I |
| 29. | **** ************** | 1 | 1 klasė | 92,33 %  | - | I |
| 30. | ****** ******** | Atviraminčiai | 1 klasė | 91,5 %  | - | I |
| 31. | ****** ************ | Atviraminčiai | 1 klasė | 90,33 %  | - | I |
| 32. | ***** ***** | 1 | 1 klasė | 89,83 %  | - | I |
| 33. | ***** ************ | Keliautojai 1kl. | 1 klasė | 89,67 %  | - | I |
| 34. | ******* ************* | Keliautojai | 1 klasė | 88,44 %  | - | II |
| 35. | ****** ******** | Rašytojai | 1 klasė | 87,67 %  | - | II |
| 36. | **** ************* | Keliautojai | 1 klasė | 87,33 %  | - | II |
| 37. | ****** ********* | Atviraminčiai | 1 klasė | 86 %  | - | II |
| 38. | ****** ********* | Rašytojai | 1 klasė | 86 %  | - | II |
| 39. | **** ********** | 1 | 1 klasė | 85,25 %  | - | II |
| 40. | ****** ************** | Keliautojai | 1 klasė | 85,08 %  | - | II |
| 41. | ******* ********* | Rašytojai | 1 klasė | 85 %  | - | II |
| 42. | ****** ********* | Okeanologai | 1 klasė | 84,72 %  | - | II |
| 43. | ****** ******** | Atviraminčiai | 1 klasė | 84,44 %  | - | II |
| 44. | ****** ********** | Rašytojai | 1 klasė | 83,67 %  | - | II |
| 45. | ********* ********** | Keliautojai | 1 klasė | 81,44 %  | - | II |
| 46. | ****** ************* | Atviraminčiai | 1 klasė | 78,86 %  | - | III |
| 47. | ******** ********* | Atviraminčiai | 1 klasė | 78 %  | - | III |
| 48. | ***** ******* | Rašytojai | 1 klasė | 75,61 %  | - | III |
| 49. | ******* ********** | Keliautojai | 1 klasė | 69 %  | - |  |
| 50. | ******* ********* | Entuziastai | 2 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 51. | ******* ************ | Alpinistų | 2 klasė | 99 %  | 82 % | I |
| 52. | ***** ************** | Restauratoriai | 2 klasė | 99 %  | 82 % | I |
| 53. | ****** ***** | Okeanologai | 2 klasė | 98 %  | 73 % | I |
| 54. | ***** ************* | Alpinistų | 2 klasė | 98 %  | 73 % | I |
| 55. | ****** ******** | Entuziastai | 2 klasė | 97,5 %  | 69 % | I |
| 56. | ****** ************* | Alpinistų | 2 klasė | 97,33 %  | 68 % | I |
| 57. | ******* ********* | Restauratoriai | 2 klasė | 97,33 %  | 68 % | I |
| 58. | ****** ******* | Bitininkai | 2 klasė | 97,08 %  | 67 % | I |
| 59. | ********* ***** | Alpinistų | 2 klasė | 96,17 %  | 60 % | I |
| 60. | ******* ************ | Bitininkai | 2 klasė | 96 %  | 60 % | I |
| 61. | *** ******** | Entuziastai | 2 klasė | 96 %  | 60 % | I |
| 62. | ******* ************ | Okeanologai | 2 klasė | 96 %  | 60 % | I |
| 63. | ********* ************** | Bitininkai | 2 klasė | 95,33 %  | 55 % | I |
| 64. | ********* ******** | Alpinistų | 2 klasė | 95,33 %  | 55 % | I |
| 65. | ***** ******** | Okeanologai | 2 klasė | 95,33 %  | 55 % | I |
| 66. | ***** ************* | Restauratoriai | 2 klasė | 95 %  | 54 % | I |
| 67. | ******** *********** | Okeanologai | 2 klasė | 94,33 %  | 50 % | I |
| 68. | ****** ******** | Restauratoriai | 2 klasė | 94,33 %  | 50 % | I |
| 69. | ***** ****** | Okeanologai | 2 klasė | 94 %  | - | I |
| 70. | ***** ********* | Entuziastai | 2 klasė | 94 %  | - | I |
| 71. | **** *********** | RestauratoriaiRestauratoriai | 2 klasė | 94 %  | - | I |
| 72. | ***** ********** | 2 | 2 klasė | 94 %  | - | I |
| 73. | ********* *********** | Bitininkai | 2 klasė | 93,67 %  | - | I |
| 74. | ******** ****** | Bitininkai | 2 klasė | 93,33 %  | - | I |
| 75. | **** ********* | Entuziastai | 2 klasė | 93 %  | - | I |
| 76. | ***** ********* | Okeanologai | 2 klasė | 92,67 %  | - | I |
| 77. | **** ********** | Entuziastai | 2 klasė | 92,5 %  | - | I |
| 78. | **** ******* | Bitininkai | 2 klasė | 91,08 %  | - | I |
| 79. | ******* ********** | Entuziastai | 2 klasė | 90 %  | - | I |
| 80. | **** ************ | Alpinistų | 2 klasė | 88,5 %  | - | II |
| 81. | ****** *********** | Alpinistų | 2 klasė | 88,33 %  | - | II |
| 82. | ***** ******** ******* | Entuziastai | 2 klasė | 87,17 %  | - | II |
| 83. | ****** ********** | Bitininkai | 2 klasė | 87,08 %  | - | II |
| 84. | ***** *********** | Alpinistų | 2 klasė | 86,67 %  | - | II |
| 85. | ****** ************ | Alpinistų | 2 klasė | 84,5 %  | - | II |
| 86. | ******* ****** | Bitininkai | 2 klasė | 83,67 %  | - | II |
| 87. | ***** *********** | Entuziastai | 2 klasė | 82,76 %  | - | II |
| 88. | ********* ********** | Alpinistų | 2 klasė | 82,67 %  | - | II |
| 89. | ****** ******* | Entuziastai | 2 klasė | 82,67 %  | - | II |
| 90. | ****** ** ***** ****** | Alpinistų | 2 klasė | 77,25 %  | - | III |
| 91. | ******** ************** | Alpinistų | 2 klasė | 75,5 %  | - | III |
| 92. | ****** ********** | Okeanologai | 2 klasė | 75,17 %  | - | III |
| 93. | ********* ******* | Bitininkai | 2 klasė | 74,67 %  | - | III |
| 94. | *** ******* | Entuziastai | 2 klasė | 73,3 %  | - | III |
| 95. | ***** ********* | Entuziastai | 2 klasė | 71,5 %  | - | III |
| 96. | ********* ********* | Alpinistų | 2 klasė | 71,17 %  | - | III |
| 97. | **** ************* | Entuziastai | 2 klasė | 63,3 %  | - |  |
| 98. | ******** ********* | 3 | 3 klasė | 98,33 %  | 89 % | I |
| 99. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 97 %  | 82 % | I |
| 100. | ****** *********** | 3 | 3 klasė | 95,33 %  | 73 % | I |
| 101. | ******* ********* | 3 | 3 klasė | 93,27 %  | 64 % | I |
| 102. | ***** ****** | 3 | 3 klasė | 91,8 %  | 58 % | I |
| 103. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 90,83 %  | 54 % | I |
| 104. | ****** ***** | 3 | 3 klasė | 90,43 %  | 53 % | I |
| 105. | *********** ******** | 3 | 3 klasė | 89,03 %  | - | II |
| 106. | **** *********** | 3 | 3 klasė | 88,63 %  | - | II |
| 107. | ******* ****** | 3 | 3 klasė | 87,73 %  | - | II |
| 108. | ******* ************ | 3 | 3 klasė | 87,27 %  | - | II |
| 109. | ***** ******** | 3 | 3 klasė | 86,6 %  | - | II |
| 110. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 86,13 %  | - | II |
| 111. | ****** ****** | 3 | 3 klasė | 84,03 %  | - | II |
| 112. | ********* ********** | 3 | 3 klasė | 82,06 %  | - | II |
| 113. | ***** ***** | 3 | 3 klasė | 81,92 %  | - | II |
| 114. | ******** ******** | 3 | 3 klasė | 81,77 %  | - | II |
| 115. | **** *********** | 3 | 3 klasė | 81,29 %  | - | II |
| 116. | ***** ******** | 3 | 3 klasė | 81,28 %  | - | II |
| 117. | **** ************* | 3 | 3 klasė | 80,65 %  | - | II |
| 118. | ****** ************* | 3 | 3 klasė | 80,57 %  | - | II |
| 119. | ******* ********** | 3 | 3 klasė | 79,53 %  | - | II |
| 120. | ******* ********** | 3 | 3 klasė | 75,92 %  | - | III |
| 121. | ***** ******* ********** | 3 | 3 klasė | 75,67 %  | - | III |
| 122. | ******** ******** | 3 | 3 klasė | 75,12 %  | - | III |
| 123. | ****** ********* | 3 | 3 klasė | 74,15 %  | - | III |
| 124. | ***** ******* | 3 | 3 klasė | 73,87 %  | - | III |
| 125. | ******* ********* | 3 | 3 klasė | 73,8 %  | - | III |
| 126. | ********* ********* | 3 | 3 klasė | 73,6 %  | - | III |
| 127. | ***** ******** | 3 | 3 klasė | 69,27 %  | - |  |
| 128. | ******* ********** | 3 | 3 klasė | 66,01 %  | - |  |
| 129. | ********* ******* | 3 | 3 klasė | 60,6 %  | - |  |
| 130. | ****** ************ | 3 | 3 klasė | 52,6 %  | - |  |
| 131. | **** ************ | 3 | 3 klasė | 40 %  | - |  |
| 132. | ********* ***** | 4 | 4 klasė | 73,86 %  | - | III |
| 133. | ******** ******* | 4 | 4 klasė | 56,16 %  | - |  |
| 134. | **** ********** | 4 | 4 klasė | 32,63 %  | - |  |
| 135. | ******* ************ | 5J | 5 klasė | 97,33 %  | 84 % | I |
| 136. | ****** ********* | 5V | 5 klasė | 93,25 %  | 63 % | I |
| 137. | ***** *********** | 5A | 5 klasė | 93,22 %  | 62 % | I |
| 138. | ******** ******** | 5A | 5 klasė | 92 %  | 56 % | I |
| 139. | ***** ********* | 5 | 5 klasė | 90,95 %  | 51 % | I |
| 140. | ***** ********** | 5 | 5 klasė | 89,9 %  | - | I |
| 141. | ******* ************** | 5J | 5 klasė | 89,8 %  | - | I |
| 142. | ****** ******** | 5A | 5 klasė | 88,9 %  | - | II |
| 143. | ***** ******** | 5V | 5 klasė | 88,72 %  | - | II |
| 144. | ******* ****** | 5A | 5 klasė | 87,1 %  | - | II |
| 145. | **** ********* | 5V | 5 klasė | 86,8 %  | - | II |
| 146. | ***** ********* | 5A | 5 klasė | 85,56 %  | - | II |
| 147. | **** ********** | 5V | 5 klasė | 85,56 %  | - | II |
| 148. | ******* ********** | 5J | 5 klasė | 82,52 %  | - | II |
| 149. | ***** ************ | 5A | 5 klasė | 81,2 %  | - | II |
| 150. | ********** ********* | 5J | 5 klasė | 80,61 %  | - | II |
| 151. | **** ************* | 5V | 5 klasė | 77,11 %  | - | III |
| 152. | ******* ********** | 5A | 5 klasė | 67,7 %  | - |  |
| 153. | ***** ***** | 5A | 5 klasė | 59,46 %  | - |  |
| 154. | **** ************ | 5A | 6 klasė | 79,9 %  | - | II |
Anglų kalbos konkurso rezultatai
| # | Mokinys | Klasė | Lygis | Rezultatas | Geriau už1 | Laipsnis |
|---|
| 1. | ***** ******* | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 100 %  | 100 % | I |
| 2. | ********* ************ | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 100 %  | 100 % | I |
| 3. | **** ************* | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 100 %  | 100 % | I |
| 4. | ******* ************* | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 100 %  | 100 % | I |
| 5. | ****** ********** | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 93,25 %  | - | I |
| 6. | ******* | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 88,63 %  | - | II |
| 7. | **** ************ | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 85,5 %  | - | II |
| 8. | ***** ******* | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 83 %  | - | II |
| 9. | ***** ***** | 1 | 1 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 10. | ********** *********** | Rašytojai | 1 klasė | 99,04 %  | 68 % | I |
| 11. | ****** ******** | Rašytojai | 1 klasė | 98,75 %  | 64 % | I |
| 12. | **** ********** | Atviraminčiai | 1 klasė | 97 %  | - | I |
| 13. | ****** ********* | Rašytojai | 1 klasė | 95,5 %  | - | I |
| 14. | ******* ********** | Rašytojai | 1 klasė | 93,42 %  | - | I |
| 15. | **** ********** | 1 | 1 klasė | 92,1 %  | - | I |
| 16. | ****** ************* | Atviraminčiai | 1 klasė | 91,61 %  | - | I |
| 17. | **** ************** | 1 | 1 klasė | 88,75 %  | - | II |
| 18. | ********* ********** | Keliautojai | 1 klasė | 88,37 %  | - | II |
| 19. | ***** ***** | Rašytojai | 1 klasė | 86,41 %  | - | II |
| 20. | ***** ************ | Keliautojai 1kl. | 1 klasė | 83,84 %  | - | II |
| 21. | ******* ************* | Keliautojai | 1 klasė | 81,95 %  | - | II |
| 22. | ****** ************ | Rašytojai | 1 klasė | 79,76 %  | - | II |
| 23. | ****** ********* | Okeanologai | 1 klasė | 78,87 %  | - | III |
| 24. | ****** ********** | Rašytojai | 1 klasė | 72,48 %  | - | III |
| 25. | ***** ******* | Rašytojai | 1 klasė | 70,3 %  | - | III |
| 26. | ******* ********* | Rašytojai | 1 klasė | 66,13 %  | - |  |
| 27. | ****** ********** | Rašytojai | 1 klasė | 57,16 %  | - |  |
| 28. | ******* ************ | Alpinistų | 2 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 29. | **** ************ | Alpinistų | 2 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 30. | ******* ********** | Entuziastai | 2 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 31. | ****** ******* | Entuziastai | 2 klasė | 98,75 %  | 70 % | I |
| 32. | ***** ********* | Okeanologai | 2 klasė | 98,75 %  | 70 % | I |
| 33. | ***** *********** | Alpinistų | 2 klasė | 98 %  | 66 % | I |
| 34. | ********* ******** | Alpinistų | 2 klasė | 98 %  | 66 % | I |
| 35. | ***** ******** ******* | Entuziastai | 2 klasė | 98 %  | 66 % | I |
| 36. | ******* ************ | Okeanologai | 2 klasė | 98 %  | 66 % | I |
| 37. | ***** ********* | Entuziastai | 2 klasė | 98 %  | 66 % | I |
| 38. | ***** ******** | Okeanologai | 2 klasė | 97,75 %  | 57 % | I |
| 39. | ***** ************** | Restauratoriai | 2 klasė | 97,42 %  | 56 % | I |
| 40. | **** ********** | Entuziastai | 2 klasė | 97 %  | 54 % | I |
| 41. | **** *********** | RestauratoriaiRestauratoriai | 2 klasė | 97 %  | 54 % | I |
| 42. | ******* ************ | Bitininkai | 2 klasė | 96,75 %  | 52 % | I |
| 43. | ****** ************* | Alpinistų | 2 klasė | 96,54 %  | - | I |
| 44. | ****** ********** | Bitininkai | 2 klasė | 96,46 %  | - | I |
| 45. | ****** ***** | Okeanologai | 2 klasė | 96,29 %  | - | I |
| 46. | ***** ************* | Alpinistų | 2 klasė | 96,04 %  | - | I |
| 47. | ***** ************* | Restauratoriai | 2 klasė | 96,04 %  | - | I |
| 48. | ***** *********** | Entuziastai | 2 klasė | 96,04 %  | - | I |
| 49. | ********* ***** | Alpinistų | 2 klasė | 96 %  | - | I |
| 50. | ****** *********** | Bitininkai | 2 klasė | 96 %  | - | I |
| 51. | ****** *********** | Alpinistų | 2 klasė | 95,04 %  | - | I |
| 52. | ****** ******* | Bitininkai | 2 klasė | 94,75 %  | - | I |
| 53. | ********* *********** | Bitininkai | 2 klasė | 92,83 %  | - | I |
| 54. | ********* ************** | Bitininkai | 2 klasė | 92,75 %  | - | I |
| 55. | ****** ***** | RestauratoriaiRestauratoriai | 2 klasė | 92,75 %  | - | I |
| 56. | ***** ********* | Restauratoriai | 2 klasė | 92,25 %  | - | I |
| 57. | ******* ********* | Restauratoriai | 2 klasė | 92,17 %  | - | I |
| 58. | ****** ******** | Restauratoriai | 2 klasė | 92 %  | - | I |
| 59. | **** ********* | Entuziastai | 2 klasė | 91,08 %  | - | I |
| 60. | ******** *********** | Okeanologai | 2 klasė | 90,87 %  | - | I |
| 61. | ******* ********* | Entuziastai | 2 klasė | 90,69 %  | - | I |
| 62. | ********** ******* | Restauratoriai | 2 klasė | 87,06 %  | - | II |
| 63. | ********* ********* | Alpinistų | 2 klasė | 85,5 %  | - | II |
| 64. | ***** ****** | Okeanologai | 2 klasė | 85,5 %  | - | II |
| 65. | ****** ******** | Entuziastai | 2 klasė | 85,13 %  | - | II |
| 66. | *** ******** | Entuziastai | 2 klasė | 82,04 %  | - | II |
| 67. | ********* ********** | Alpinistų | 2 klasė | 81,17 %  | - | II |
| 68. | *** ******* | Entuziastai | 2 klasė | 80,37 %  | - | II |
| 69. | ***** ********* | Entuziastai | 2 klasė | 79,83 %  | - | II |
| 70. | ********* ******* | Bitininkai | 2 klasė | 79,3 %  | - | III |
| 71. | **** ************* | Entuziastai | 2 klasė | 71,95 %  | - | III |
| 72. | ****** ********** | Okeanologai | 2 klasė | 71,36 %  | - | III |
| 73. | ****** *********** | 3 | 3 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 74. | ********* ********* | 3 | 3 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 75. | ******* ********** | 3 | 3 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 76. | ***** ********* | 3 | 3 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 77. | ******* ********** | 3 | 3 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 78. | ***** ************ | 3 | 3 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 79. | ******* ********* | 3 | 3 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 80. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 81. | ******** ********* | 3 | 3 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 82. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 98,75 %  | 66 % | I |
| 83. | ****** ***** | 3 | 3 klasė | 98,75 %  | 66 % | I |
| 84. | ******* ************ | 3 | 3 klasė | 98,5 %  | 62 % | I |
| 85. | ******* ****** ********** | 3 | 3 klasė | 98,22 %  | 62 % | I |
| 86. | ***** ***** | 3 | 3 klasė | 97,75 %  | 55 % | I |
| 87. | ******* ******* | 3 | 3 klasė | 97,33 %  | 52 % | I |
| 88. | **** ************ | 3 | 3 klasė | 97,33 %  | 52 % | I |
| 89. | ***** ******* ********** | 3 | 3 klasė | 97,33 %  | 52 % | I |
| 90. | ***** *********** | 3 | 3 klasė | 97,12 %  | - | I |
| 91. | ******** ******** | 3 | 3 klasė | 97 %  | - | I |
| 92. | ***** ******** | 3 | 3 klasė | 96,75 %  | - | I |
| 93. | ******** ******** | 3 | 3 klasė | 96,08 %  | - | I |
| 94. | ****** ************* | 3 | 3 klasė | 96 %  | - | I |
| 95. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 95,75 %  | - | I |
| 96. | *********** ******** | 3 | 3 klasė | 95,5 %  | - | I |
| 97. | **** *********** | 3 | 3 klasė | 95,25 %  | - | I |
| 98. | ****** ********* | 3 | 3 klasė | 95 %  | - | I |
| 99. | ********* ********** | 3 | 3 klasė | 95 %  | - | I |
| 100. | **** *********** | 3 | 3 klasė | 94,75 %  | - | I |
| 101. | ******* ********* | 3 | 3 klasė | 94,25 %  | - | I |
| 102. | ********* ******* | 3 | 3 klasė | 94,12 %  | - | I |
| 103. | *** ******** | 3 | 3 klasė | 94 %  | - | I |
| 104. | ***** *********** | 3 | 3 klasė | 93,83 %  | - | I |
| 105. | ****** ************ | 3 | 3 klasė | 91,37 %  | - | I |
| 106. | ******** ************ | 3 | 3 klasė | 83 %  | - | II |
| 107. | **** ********** | 4 | 4 klasė | 95,38 %  | - | I |
| 108. | ********* ***** | 4 | 4 klasė | 94,83 %  | - | I |
| 109. | ******** ******* | 4 | 4 klasė | 93,08 %  | - | I |
| 110. | ***** ********* | 5A | 5 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 111. | ******* ************ | 5J | 5 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 112. | ***** ******** | 5V | 5 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 113. | ******* ************** | 5J | 5 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 114. | ***** *********** | 5A | 5 klasė | 99,38 %  | 80 % | I |
| 115. | ******* ********** | 5A | 5 klasė | 98,4 %  | 73 % | I |
| 116. | ****** ********* | 5V | 5 klasė | 97,5 %  | 65 % | I |
| 117. | ***** ********** | 5 | 5 klasė | 97,38 %  | 59 % | I |
| 118. | ******** ******** | 5A | 5 klasė | 97 %  | 58 % | I |
| 119. | **** ********* | 5V | 5 klasė | 97 %  | 58 % | I |
| 120. | ****** ******** | 5A | 5 klasė | 96,88 %  | 55 % | I |
| 121. | ***** ********* | 5 | 5 klasė | 96 %  | - | I |
| 122. | **** ************* | 5V | 5 klasė | 95,33 %  | - | I |
| 123. | ****** ********** | 5A | 5 klasė | 94,2 %  | - | I |
| 124. | **** ********** | 5V | 5 klasė | 93,8 %  | - | I |
| 125. | ********** ********* | 5J | 5 klasė | 92,78 %  | - | I |
| 126. | ******* ****** | 5A | 5 klasė | 92 %  | - | I |
| 127. | ***** ***** | 5A | 5 klasė | 91,83 %  | - | I |
| 128. | ******* ********** | 5J | 5 klasė | 91,65 %  | - | I |
| 129. | **** ************ | 5A | 6 klasė | 90,5 %  | - | I |
| 130. | ******* ******** | 8 | 8 klasė | 92,5 %  | - | I |
Matematikos konkurso rezultatai
| # | Mokinys | Klasė | Lygis | Rezultatas | Geriau už1 | Laipsnis |
|---|
| 1. | ********* ************ | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 100 %  | 100 % | I |
| 2. | ****** ***** | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 92 %  | - | I |
| 3. | **** ************ | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 91 %  | - | I |
| 4. | ******* ************ | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 90,67 %  | - | I |
| 5. | ***** ******* | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 89,67 %  | - | I |
| 6. | ******** ************ | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 86,71 %  | - | II |
| 7. | **** ******** | Zoologu | Priešmokyklinė grupė | 84,44 %  | - | II |
| 8. | **** ************* | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 83,93 %  | - | II |
| 9. | ******* | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 83,67 %  | - | II |
| 10. | **** ************* | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 82,04 %  | - | II |
| 11. | ***** ******* | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 80,37 %  | - | II |
| 12. | **** ************* | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 78,67 %  | - | III |
| 13. | ******* *********** | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 70,78 %  | - | III |
| 14. | ****** ********** | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 70,64 %  | - | III |
| 15. | ***** ************** | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 70,33 %  | - | III |
| 16. | ****** *********** | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 69,44 %  | - |  |
| 17. | ******* ******** | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 66,6 %  | - |  |
| 18. | ******* ************* | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 61,88 %  | - |  |
| 19. | ***** ***** | 1 | 1 klasė | 96,67 %  | 83 % | I |
| 20. | ********** *********** | Rašytojai | 1 klasė | 96 %  | 77 % | I |
| 21. | **** ********** | 1 | 1 klasė | 91,33 %  | 53 % | I |
| 22. | ****** ************* | Atviraminčiai | 1 klasė | 89,67 %  | - | I |
| 23. | ***** ********* | Atviraminčiai | 1 klasė | 89,28 %  | - | II |
| 24. | **** ********** | Atviraminčiai | 1 klasė | 87,33 %  | - | II |
| 25. | ***** ********** | Rašytojai | 1 klasė | 86,83 %  | - | II |
| 26. | ******* ***** | 1 | 1 klasė | 85 %  | - | II |
| 27. | ***** ******* | Rašytojai | 1 klasė | 84 %  | - | II |
| 28. | ****** ********* | Rašytojai | 1 klasė | 82,11 %  | - | II |
| 29. | ******* ********** | Rašytojai | 1 klasė | 80,67 %  | - | II |
| 30. | ****** ******** | Rašytojai | 1 klasė | 79,67 %  | - | II |
| 31. | ********* ********** | Keliautojai | 1 klasė | 78,2 %  | - | III |
| 32. | ****** ********* | Atviraminčiai | 1 klasė | 77,78 %  | - | III |
| 33. | **** ************* | Keliautojai | 1 klasė | 77,67 %  | - | III |
| 34. | ****** ******** | Atviraminčiai | 1 klasė | 76,78 %  | - | III |
| 35. | ***** ************ | Keliautojai 1kl. | 1 klasė | 76,67 %  | - | III |
| 36. | ****** ********** | Rašytojai | 1 klasė | 75,98 %  | - | III |
| 37. | ****** ************ | Atviraminčiai | 1 klasė | 75,78 %  | - | III |
| 38. | ****** ************* | Atviraminčiai | 1 klasė | 75 %  | - | III |
| 39. | ****** ********* | Okeanologai | 1 klasė | 75 %  | - | III |
| 40. | ****** ************ | Rašytojai | 1 klasė | 74,78 %  | - | III |
| 41. | **** ************ | Keliautojai | 1 klasė | 73,73 %  | - | III |
| 42. | ****** ******* | Atviraminčiai | 1 klasė | 71,17 %  | - | III |
| 43. | ******* ************* | Keliautojai | 1 klasė | 70,83 %  | - | III |
| 44. | ***** ******** | Keliautojai | 1 klasė | 69,67 %  | - | III |
| 45. | ******* ********* | Rašytojai | 1 klasė | 68,17 %  | - |  |
| 46. | **** ************** | 1 | 1 klasė | 61,64 %  | - |  |
| 47. | ****** ************** | Keliautojai | 1 klasė | 59,44 %  | - |  |
| 48. | ****** ******** | Atviraminčiai | 1 klasė | 59,31 %  | - |  |
| 49. | ******* ********** | Keliautojai | 1 klasė | 56,7 %  | - |  |
| 50. | ****** ********** | Rašytojai | 1 klasė | 55,54 %  | - |  |
| 51. | ****** *********** | Keliautojai 1kl. | 1 klasė | 46,98 %  | - |  |
| 52. | ***** ***** | Rašytojai | 1 klasė | 46,58 %  | - |  |
| 53. | ******** ********* | Atviraminčiai | 1 klasė | 45,87 %  | - |  |
| 54. | ***** ************** | Restauratoriai | 2 klasė | 97 %  | 92 % | I |
| 55. | ***** ************* | Alpinistų | 2 klasė | 93,5 %  | 83 % | I |
| 56. | ****** ***** | Okeanologai | 2 klasė | 92,5 %  | 80 % | I |
| 57. | ********* *********** | Bitininkai | 2 klasė | 92 %  | 79 % | I |
| 58. | ***** ******** | Okeanologai | 2 klasė | 91,5 %  | 78 % | I |
| 59. | ****** ******** | Entuziastai | 2 klasė | 89,5 %  | 73 % | I |
| 60. | ****** ************* | Alpinistų | 2 klasė | 87,4 %  | 67 % | II |
| 61. | ******* ************ | Bitininkai | 2 klasė | 85,2 %  | 62 % | II |
| 62. | ******* ********** | Entuziastai | 2 klasė | 84,5 %  | 60 % | II |
| 63. | ***** ************* | Restauratoriai | 2 klasė | 83,67 %  | 58 % | II |
| 64. | **** ************ | Alpinistų | 2 klasė | 83,5 %  | 58 % | II |
| 65. | ********* ***** | Alpinistų | 2 klasė | 82,7 %  | 56 % | II |
| 66. | ********* ************** | Bitininkai | 2 klasė | 82,17 %  | 54 % | II |
| 67. | **** ************* | Entuziastai | 2 klasė | 81 %  | 52 % | II |
| 68. | ******* ************ | Okeanologai | 2 klasė | 80,8 %  | 51 % | II |
| 69. | ******* ************ | Alpinistų | 2 klasė | 80,4 %  | 50 % | II |
| 70. | **** ******* | Bitininkai | 2 klasė | 79,9 %  | - | II |
| 71. | ****** ******* | Bitininkai | 2 klasė | 79,5 %  | - | II |
| 72. | ****** ******** | Restauratoriai | 2 klasė | 79,4 %  | - | III |
| 73. | ***** *********** | Alpinistų | 2 klasė | 77,5 %  | - | III |
| 74. | ****** *********** | Bitininkai | 2 klasė | 77 %  | - | III |
| 75. | ***** ******** ******* | Entuziastai | 2 klasė | 76,9 %  | - | III |
| 76. | ***** ********* | Entuziastai | 2 klasė | 76,8 %  | - | III |
| 77. | ******** ************** | Alpinistų | 2 klasė | 76,7 %  | - | III |
| 78. | ******** ****** | Bitininkai | 2 klasė | 74,8 %  | - | III |
| 79. | ******* ********* | Restauratoriai | 2 klasė | 74 %  | - | III |
| 80. | ****** ********** | Bitininkai | 2 klasė | 73,9 %  | - | III |
| 81. | ****** ** ***** ****** | Alpinistų | 2 klasė | 72,13 %  | - | III |
| 82. | ********* ********** | Alpinistų | 2 klasė | 70,17 %  | - | III |
| 83. | ****** *********** | Alpinistų | 2 klasė | 69,53 %  | - | III |
| 84. | ***** ****** | Okeanologai | 2 klasė | 69,23 %  | - |  |
| 85. | **** ********* | Entuziastai | 2 klasė | 69,2 %  | - |  |
| 86. | **** ********** | Entuziastai | 2 klasė | 69 %  | - |  |
| 87. | *** ******* | Entuziastai | 2 klasė | 66,4 %  | - |  |
| 88. | ********* ******** | Alpinistų | 2 klasė | 65,7 %  | - |  |
| 89. | ***** ********* | Restauratoriai | 2 klasė | 64,47 %  | - |  |
| 90. | ****** ************ | Alpinistų | 2 klasė | 63,9 %  | - |  |
| 91. | ********* ******* | Bitininkai | 2 klasė | 63,73 %  | - |  |
| 92. | ********** ******* | Restauratoriai | 2 klasė | 63,37 %  | - |  |
| 93. | ***** ********* | Entuziastai | 2 klasė | 62,33 %  | - |  |
| 94. | ***** *********** | Entuziastai | 2 klasė | 62,07 %  | - |  |
| 95. | ****** ******* | Entuziastai | 2 klasė | 61,83 %  | - |  |
| 96. | ********* ********* | Alpinistų | 2 klasė | 57,23 %  | - |  |
| 97. | ***** ********** | 2 | 2 klasė | 56,97 %  | - |  |
| 98. | *** ******** | Entuziastai | 2 klasė | 56,57 %  | - |  |
| 99. | ******* ********* | Entuziastai | 2 klasė | 52,2 %  | - |  |
| 100. | ******* ****** | Bitininkai | 2 klasė | 51,73 %  | - |  |
| 101. | ****** ********** | Okeanologai | 2 klasė | 50,3 %  | - |  |
| 102. | ******** *********** | Okeanologai | 2 klasė | 20,17 %  | - |  |
| 103. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 98,5 %  | 98 % | I |
| 104. | ****** *********** | 3 | 3 klasė | 88,4 %  | 79 % | II |
| 105. | ***** ****** | 3 | 3 klasė | 85 %  | 72 % | II |
| 106. | ******** ********* | 3 | 3 klasė | 82 %  | 66 % | II |
| 107. | ****** ********* | 3 | 3 klasė | 81,4 %  | 64 % | II |
| 108. | ***** ********* | 3 | 3 klasė | 79,8 %  | 61 % | II |
| 109. | ******** ******** | 3 | 3 klasė | 78,7 %  | 59 % | III |
| 110. | ****** ***** | 3 | 3 klasė | 78,2 %  | 58 % | III |
| 111. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 77,6 %  | 56 % | III |
| 112. | **** *********** | 3 | 3 klasė | 72,46 %  | - | III |
| 113. | ******* ********* | 3 | 3 klasė | 72,4 %  | - | III |
| 114. | ***** *********** | 3 | 3 klasė | 71,89 %  | - | III |
| 115. | ********* ********* | 3 | 3 klasė | 71,5 %  | - | III |
| 116. | ******* ********* | 3 | 3 klasė | 71,3 %  | - | III |
| 117. | ********* ********** | 3 | 3 klasė | 69,9 %  | - | III |
| 118. | ***** ******** | 3 | 3 klasė | 69,77 %  | - | III |
| 119. | ********* ******* | 3 | 3 klasė | 68,72 %  | - |  |
| 120. | ***** ******* | 3 | 3 klasė | 68,33 %  | - |  |
| 121. | ******* ************ | 3 | 3 klasė | 68,17 %  | - |  |
| 122. | ******** ******** | 3 | 3 klasė | 68 %  | - |  |
| 123. | **** *********** | 3 | 3 klasė | 67,69 %  | - |  |
| 124. | ****** ****** | 3 | 3 klasė | 66,96 %  | - |  |
| 125. | ***** ******** | 3 | 3 klasė | 66,53 %  | - |  |
| 126. | ******* ****** ********** | 3 | 3 klasė | 65,53 %  | - |  |
| 127. | ******* ********** | 3 | 3 klasė | 65,03 %  | - |  |
| 128. | **** ************ | 3 | 3 klasė | 63,8 %  | - |  |
| 129. | ****** ************* | 3 | 3 klasė | 63,7 %  | - |  |
| 130. | ******* ****** | 3 | 3 klasė | 61,92 %  | - |  |
| 131. | ******* ******* | 3 | 3 klasė | 61,23 %  | - |  |
| 132. | ***** ******** | 3 | 3 klasė | 61,19 %  | - |  |
| 133. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 61,1 %  | - |  |
| 134. | *********** ******** | 3 | 3 klasė | 60,72 %  | - |  |
| 135. | ***** ***** | 3 | 3 klasė | 59,6 %  | - |  |
| 136. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 57,97 %  | - |  |
| 137. | ***** ******* ********** | 3 | 3 klasė | 54,2 %  | - |  |
| 138. | *** ******** | 3 | 3 klasė | 53,33 %  | - |  |
| 139. | ***** ************ | 3 | 3 klasė | 53,29 %  | - |  |
| 140. | **** ************* | 3 | 3 klasė | 53,13 %  | - |  |
| 141. | ***** *********** | 3 | 3 klasė | 51,9 %  | - |  |
| 142. | ***** ****** | 3 | 3 klasė | 43,39 %  | - |  |
| 143. | ******** ************ | 3 | 3 klasė | 42,33 %  | - |  |
| 144. | ****** ********* | 3 | 3 klasė | 41,99 %  | - |  |
| 145. | ******* ********** | 3 | 3 klasė | 40,9 %  | - |  |
| 146. | ****** ************ | 3 | 3 klasė | 39,17 %  | - |  |
| 147. | ********* ***** | 4 | 4 klasė | 94 %  | 87 % | I |
| 148. | **** ********** | 4 | 4 klasė | 90,9 %  | 77 % | I |
| 149. | ******** ******* | 4 | 4 klasė | 89,5 %  | 75 % | I |
| 150. | ****** ********* | 5V | 5 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 151. | ***** ******** | 5V | 5 klasė | 97 %  | 89 % | I |
| 152. | ******* ************** | 5J | 5 klasė | 93,3 %  | 72 % | I |
| 153. | ****** ********** | 5A | 5 klasė | 91,33 %  | 65 % | I |
| 154. | ******* ************ | 5J | 5 klasė | 89 %  | 59 % | II |
| 155. | ***** ********* | 5A | 5 klasė | 88,17 %  | 56 % | II |
| 156. | ***** *********** | 5A | 5 klasė | 87,5 %  | 53 % | II |
| 157. | ****** ******** | 5A | 5 klasė | 87 %  | 52 % | II |
| 158. | ******* ********** | 5J | 5 klasė | 85,67 %  | - | II |
| 159. | ******* ****** | 5A | 5 klasė | 84,08 %  | - | II |
| 160. | ***** ********** | 5 | 5 klasė | 81,33 %  | - | II |
| 161. | ******** ******** | 5A | 5 klasė | 77,97 %  | - | III |
| 162. | ***** ********* | 5 | 5 klasė | 66,17 %  | - |  |
| 163. | ***** ***** | 5A | 5 klasė | 44,39 %  | - |  |
| 164. | **** ************ | 5A | 6 klasė | 72,1 %  | - | III |
| 165. | ******* ******** | 8 | 8 klasė | 41,18 %  | - |  |
Biologijos konkurso rezultatai
| # | Mokinys | Klasė | Lygis | Rezultatas | Geriau už1 | Laipsnis |
|---|
| 1. | **** ************* | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 100 %  | 100 % | I |
| 2. | ******** ************ | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 95 %  | 64 % | I |
| 3. | ****** ********** | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 94,4 %  | 57 % | I |
| 4. | ******* ************* | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 91,4 %  | - | I |
| 5. | **** ************ | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 90,8 %  | - | I |
| 6. | ******* | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 90,2 %  | - | I |
| 7. | ***** ******* | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 86,4 %  | - | II |
| 8. | ********* ************ | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 76,2 %  | - | III |
| 9. | ****** ***** | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 70,03 %  | - | III |
| 10. | ***** ***** | 1 | 1 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 11. | ******* ***** | 1 | 1 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 12. | ********* ********** | Keliautojai | 1 klasė | 98,67 %  | 81 % | I |
| 13. | **** ********** | 1 | 1 klasė | 97,07 %  | 64 % | I |
| 14. | ***** ********** | Rašytojai | 1 klasė | 97,07 %  | 64 % | I |
| 15. | ********** *********** | Rašytojai | 1 klasė | 90,88 %  | - | I |
| 16. | ****** ************ | Rašytojai | 1 klasė | 89,2 %  | - | II |
| 17. | ******* ********** | Rašytojai | 1 klasė | 87,8 %  | - | II |
| 18. | ****** ********* | Rašytojai | 1 klasė | 87,37 %  | - | II |
| 19. | ****** ********* | Atviraminčiai | 1 klasė | 86,87 %  | - | II |
| 20. | ****** ******* | Atviraminčiai | 1 klasė | 86,27 %  | - | II |
| 21. | ***** ********* | Atviraminčiai | 1 klasė | 85,25 %  | - | II |
| 22. | ****** ************* | Atviraminčiai | 1 klasė | 84,97 %  | - | II |
| 23. | ****** ************* | Atviraminčiai | 1 klasė | 84,53 %  | - | II |
| 24. | **** ************** | 1 | 1 klasė | 84,52 %  | - | II |
| 25. | ****** ******** | Atviraminčiai | 1 klasė | 84,13 %  | - | II |
| 26. | ***** ******* | Rašytojai | 1 klasė | 83,33 %  | - | II |
| 27. | ***** ***** | Rašytojai | 1 klasė | 81,47 %  | - | II |
| 28. | ******* ********* | Rašytojai | 1 klasė | 80,83 %  | - | II |
| 29. | ****** ********** | Rašytojai | 1 klasė | 79,12 %  | - | III |
| 30. | ****** ************ | Atviraminčiai | 1 klasė | 77,4 %  | - | III |
| 31. | ****** ******** | Rašytojai | 1 klasė | 76,87 %  | - | III |
| 32. | ****** ************** | Keliautojai | 1 klasė | 71,38 %  | - | III |
| 33. | ****** ********** | Rašytojai | 1 klasė | 68,7 %  | - |  |
| 34. | ******** ********* | Atviraminčiai | 1 klasė | 55,03 %  | - |  |
| 35. | ******* ************* | Keliautojai | 1 klasė | 16,47 %  | - |  |
| 36. | ********* ***** | Alpinistų | 2 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 37. | ***** ******** ******* | Entuziastai | 2 klasė | 97,05 %  | 81 % | I |
| 38. | ****** ************* | Alpinistų | 2 klasė | 95,8 %  | 74 % | I |
| 39. | ******* ********* | Entuziastai | 2 klasė | 93,53 %  | 64 % | I |
| 40. | ******* ************ | Alpinistų | 2 klasė | 93,47 %  | 64 % | I |
| 41. | ***** ******** | Okeanologai | 2 klasė | 91,07 %  | 55 % | I |
| 42. | ***** ************* | Alpinistų | 2 klasė | 90 %  | 51 % | I |
| 43. | ****** *********** | Bitininkai | 2 klasė | 89,97 %  | 51 % | I |
| 44. | ******* ************ | Bitininkai | 2 klasė | 89,43 %  | - | II |
| 45. | ******* ************ | Okeanologai | 2 klasė | 86,85 %  | - | II |
| 46. | ******** ****** | Bitininkai | 2 klasė | 86,27 %  | - | II |
| 47. | **** ************ | Alpinistų | 2 klasė | 85,17 %  | - | II |
| 48. | ****** *********** | Alpinistų | 2 klasė | 85,03 %  | - | II |
| 49. | **** ********** | Entuziastai | 2 klasė | 84,93 %  | - | II |
| 50. | ****** ******** | Entuziastai | 2 klasė | 83,83 %  | - | II |
| 51. | ******* ********** | Entuziastai | 2 klasė | 83,03 %  | - | II |
| 52. | ***** *********** | Alpinistų | 2 klasė | 82,17 %  | - | II |
| 53. | ***** ********* | Entuziastai | 2 klasė | 81,85 %  | - | II |
| 54. | ********* *********** | Bitininkai | 2 klasė | 81,33 %  | - | II |
| 55. | ***** ******* | Okeanologai | 2 klasė | 80,93 %  | - | II |
| 56. | ***** *********** | Entuziastai | 2 klasė | 78,72 %  | - | III |
| 57. | **** ********* | Entuziastai | 2 klasė | 78,13 %  | - | III |
| 58. | ****** ** ***** ****** | Alpinistų | 2 klasė | 77,67 %  | - | III |
| 59. | *** ******* | Entuziastai | 2 klasė | 77,53 %  | - | III |
| 60. | ********* ********** | Alpinistų | 2 klasė | 75,87 %  | - | III |
| 61. | ********* ********* | Alpinistų | 2 klasė | 73,47 %  | - | III |
| 62. | ****** ******* | Entuziastai | 2 klasė | 72,93 %  | - | III |
| 63. | ****** ********** | Bitininkai | 2 klasė | 68,47 %  | - |  |
| 64. | ****** ************ | Alpinistų | 2 klasė | 65,37 %  | - |  |
| 65. | ***** ********* | Entuziastai | 2 klasė | 63,5 %  | - |  |
| 66. | *** ******** | Entuziastai | 2 klasė | 62,77 %  | - |  |
| 67. | ******** ************** | Alpinistų | 2 klasė | 61,53 %  | - |  |
| 68. | ***** ********** | 2 | 2 klasė | 47,22 %  | - |  |
| 69. | **** ************* | Entuziastai | 2 klasė | 34,03 %  | - |  |
| 70. | ******** ******** | 3 | 3 klasė | 94,3 %  | 85 % | I |
| 71. | ********* ********** | 3 | 3 klasė | 89,7 %  | 71 % | I |
| 72. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 87,8 %  | 65 % | II |
| 73. | **** ************* | 3 | 3 klasė | 86,3 %  | 61 % | II |
| 74. | ******** ********* | 3 | 3 klasė | 85,9 %  | 60 % | II |
| 75. | ******* ************ | 3 | 3 klasė | 83,3 %  | 54 % | II |
| 76. | ***** ********* | 3 | 3 klasė | 82,3 %  | 52 % | II |
| 77. | *** ******** | 3 | 3 klasė | 81,45 %  | - | II |
| 78. | **** *********** | 3 | 3 klasė | 79,5 %  | - | II |
| 79. | ****** ************* | 3 | 3 klasė | 78,2 %  | - | III |
| 80. | **** *********** | 3 | 3 klasė | 77,8 %  | - | III |
| 81. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 77,3 %  | - | III |
| 82. | ******* ********* | 3 | 3 klasė | 76,9 %  | - | III |
| 83. | ********* ********* | 3 | 3 klasė | 76 %  | - | III |
| 84. | ******* ****** | 3 | 3 klasė | 75,9 %  | - | III |
| 85. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 74,9 %  | - | III |
| 86. | ****** ****** | 3 | 3 klasė | 74,55 %  | - | III |
| 87. | ***** *********** | 3 | 3 klasė | 73,8 %  | - | III |
| 88. | ******* ****** ********** | 3 | 3 klasė | 73,6 %  | - | III |
| 89. | ******* ********** | 3 | 3 klasė | 72,6 %  | - | III |
| 90. | ***** *********** | 3 | 3 klasė | 72,55 %  | - | III |
| 91. | ***** ******* | 3 | 3 klasė | 72,5 %  | - | III |
| 92. | ******* ******* | 3 | 3 klasė | 71,7 %  | - | III |
| 93. | **** ************ | 3 | 3 klasė | 71,3 %  | - | III |
| 94. | ***** ******** | 3 | 3 klasė | 71,15 %  | - | III |
| 95. | ***** ****** | 3 | 3 klasė | 67,6 %  | - |  |
| 96. | ***** ******** | 3 | 3 klasė | 64,1 %  | - |  |
| 97. | ********* ******* | 3 | 3 klasė | 63,6 %  | - |  |
| 98. | ******* ********** | 3 | 3 klasė | 63 %  | - |  |
| 99. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 62,3 %  | - |  |
| 100. | ***** ******** | 3 | 3 klasė | 62,3 %  | - |  |
| 101. | ******** ******** | 3 | 3 klasė | 60,3 %  | - |  |
| 102. | ****** ************ | 3 | 3 klasė | 59,6 %  | - |  |
| 103. | ***** ************ | 3 | 3 klasė | 59,3 %  | - |  |
| 104. | ******** ************ | 3 | 3 klasė | 59 %  | - |  |
| 105. | ******* ********* | 3 | 3 klasė | 58,6 %  | - |  |
| 106. | ***** ***** | 3 | 3 klasė | 38,5 %  | - |  |
| 107. | **** ********** | 4 | 4 klasė | 89,5 %  | 78 % | I |
| 108. | ******** ******* | 4 | 4 klasė | 81,5 %  | 56 % | II |
| 109. | ********* ***** | 4 | 4 klasė | 78,5 %  | - | III |
| 110. | ******* ************ | 5J | 5 klasė | 96,9 %  | 88 % | I |
| 111. | ******* ************** | 5J | 5 klasė | 94,5 %  | 76 % | I |
| 112. | ***** ******** | 5V | 5 klasė | 91,3 %  | 62 % | I |
| 113. | ******** ******** | 5A | 5 klasė | 91 %  | 62 % | I |
| 114. | ***** ********** | 5 | 5 klasė | 89,5 %  | 56 % | I |
| 115. | ***** *********** | 5A | 5 klasė | 87,75 %  | 50 % | II |
| 116. | **** ********* | 5V | 5 klasė | 87,05 %  | - | II |
| 117. | ****** ********** | 5A | 5 klasė | 86,9 %  | - | II |
| 118. | ********** ********* | 5J | 5 klasė | 82,7 %  | - | II |
| 119. | ***** ********* | 5 | 5 klasė | 82,6 %  | - | II |
| 120. | **** ********** | 5V | 5 klasė | 80,6 %  | - | II |
| 121. | ****** ********* | 5V | 5 klasė | 74,55 %  | - | III |
| 122. | ******* ****** | 5A | 5 klasė | 72,55 %  | - | III |
| 123. | ****** ******** | 5A | 5 klasė | 69,1 %  | - |  |
| 124. | **** ************* | 5V | 5 klasė | 66,25 %  | - |  |
| 125. | ******* ********** | 5J | 5 klasė | 63,8 %  | - |  |
Informatikos konkurso rezultatai
| # | Mokinys | Klasė | Lygis | Rezultatas | Geriau už1 | Laipsnis |
|---|
| 1. | ******** ************ | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 98 %  | 78 % | I |
| 2. | ******* ************* | Zoologai | Priešmokyklinė grupė | 95,33 %  | - | I |
| 3. | ******* | Atradėjai | Priešmokyklinė grupė | 94,83 %  | - | I |
| 4. | ***** ********** | Rašytojai | 1 klasė | 89,25 %  | - | II |
| 5. | ***** ***** | 1 | 1 klasė | 88,75 %  | - | II |
| 6. | **** ********** | 1 | 1 klasė | 87,55 %  | - | II |
| 7. | **** ********** | Atviraminčiai | 1 klasė | 85,92 %  | - | II |
| 8. | ****** ******** | Atviraminčiai | 1 klasė | 85,75 %  | - | II |
| 9. | ****** ************* | Atviraminčiai | 1 klasė | 84,07 %  | - | II |
| 10. | ****** ************ | Atviraminčiai | 1 klasė | 78,53 %  | - | III |
| 11. | ****** ********** | Rašytojai | 1 klasė | 75,4 %  | - | III |
| 12. | ****** ********* | Atviraminčiai | 1 klasė | 70,58 %  | - | III |
| 13. | ****** ******* | Atviraminčiai | 1 klasė | 68,47 %  | - |  |
| 14. | ****** *********** | Keliautojai 1kl. | 1 klasė | 63,93 %  | - |  |
| 15. | ****** ******** | Atviraminčiai | 1 klasė | 50,55 %  | - |  |
| 16. | ********* ********** | Keliautojai | 1 klasė | 44,79 %  | - |  |
| 17. | ****** ********* | Okeanologai | 1 klasė | 35,92 %  | - |  |
| 18. | **** ************* | Keliautojai | 1 klasė | 33,75 %  | - |  |
| 19. | ******** *********** | Okeanologai | 2 klasė | 97 %  | 76 % | I |
| 20. | ****** ******** | Restauratoriai | 2 klasė | 97 %  | 76 % | I |
| 21. | ********* ************** | Bitininkai | 2 klasė | 96,04 %  | 69 % | I |
| 22. | ******* ************ | Alpinistų | 2 klasė | 95 %  | 63 % | I |
| 23. | ********* ***** | Alpinistų | 2 klasė | 94,5 %  | 60 % | I |
| 24. | ***** ******** | Okeanologai | 2 klasė | 94,5 %  | 60 % | I |
| 25. | **** ************ | Alpinistų | 2 klasė | 94 %  | 59 % | I |
| 26. | ****** *********** | Bitininkai | 2 klasė | 94 %  | 59 % | I |
| 27. | ***** ************** | Restauratoriai | 2 klasė | 94 %  | 59 % | I |
| 28. | ***** ******* | Okeanologai | 2 klasė | 93,5 %  | 55 % | I |
| 29. | ****** ************* | Alpinistų | 2 klasė | 92,67 %  | 52 % | I |
| 30. | ****** ***** | Okeanologai | 2 klasė | 92,5 %  | 52 % | I |
| 31. | ******* ********* | Restauratoriai | 2 klasė | 91,5 %  | - | I |
| 32. | ******** ****** | Bitininkai | 2 klasė | 91,42 %  | - | I |
| 33. | ****** ******* | Bitininkai | 2 klasė | 91 %  | - | I |
| 34. | ***** ********* | Okeanologai | 2 klasė | 90,25 %  | - | I |
| 35. | ***** ************* | Alpinistų | 2 klasė | 89,5 %  | - | I |
| 36. | ******* ************ | Bitininkai | 2 klasė | 88,5 %  | - | II |
| 37. | ****** ** ***** ****** | Alpinistų | 2 klasė | 84,13 %  | - | II |
| 38. | **** *********** | RestauratoriaiRestauratoriai | 2 klasė | 83,63 %  | - | II |
| 39. | ***** *********** | Alpinistų | 2 klasė | 83,13 %  | - | II |
| 40. | **** ******* | Bitininkai | 2 klasė | 82,83 %  | - | II |
| 41. | ********* ******** | Alpinistų | 2 klasė | 80,08 %  | - | II |
| 42. | ****** *********** | Alpinistų | 2 klasė | 79,82 %  | - | II |
| 43. | ***** ************* | Restauratoriai | 2 klasė | 79,75 %  | - | II |
| 44. | ******* ****** | Bitininkai | 2 klasė | 77,2 %  | - | III |
| 45. | ******* ************ | Okeanologai | 2 klasė | 77,15 %  | - | III |
| 46. | ****** ********** | Bitininkai | 2 klasė | 77,1 %  | - | III |
| 47. | ********* ********* | Alpinistų | 2 klasė | 72,97 %  | - | III |
| 48. | ****** ***** | RestauratoriaiRestauratoriai | 2 klasė | 71,97 %  | - | III |
| 49. | ****** ************ | Alpinistų | 2 klasė | 71,62 %  | - | III |
| 50. | ********* ******* | Bitininkai | 2 klasė | 71,08 %  | - | III |
| 51. | ********* ********** | Alpinistų | 2 klasė | 70,08 %  | - | III |
| 52. | ********* ********* | Restauratoriai | 2 klasė | 65,33 %  | - |  |
| 53. | ********** ******* | Restauratoriai | 2 klasė | 60,69 %  | - |  |
| 54. | ***** ****** | Okeanologai | 2 klasė | 60,46 %  | - |  |
| 55. | ******** ************** | Alpinistų | 2 klasė | 60,11 %  | - |  |
| 56. | ***** ********** | 2 | 2 klasė | 50,22 %  | - |  |
| 57. | ****** ********** | Okeanologai | 2 klasė | 25,4 %  | - |  |
| 58. | ********* ********** | 3 | 3 klasė | 100 %  | 100 % | I |
| 59. | *** ******** | 3 | 3 klasė | 96 %  | 62 % | I |
| 60. | ******* ********* | 3 | 3 klasė | 96 %  | 62 % | I |
| 61. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 96 %  | 62 % | I |
| 62. | ****** ***** | 3 | 3 klasė | 96 %  | 62 % | I |
| 63. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 96 %  | 62 % | I |
| 64. | ******** ********* | 3 | 3 klasė | 96 %  | 62 % | I |
| 65. | **** ************ | 3 | 3 klasė | 95 %  | 55 % | I |
| 66. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 94,93 %  | 52 % | I |
| 67. | ***** ******** | 3 | 3 klasė | 94,17 %  | - | I |
| 68. | ****** ****** | 3 | 3 klasė | 94,17 %  | - | I |
| 69. | ***** ********** | 3 | 3 klasė | 94 %  | - | I |
| 70. | **** ************* | 3 | 3 klasė | 94 %  | - | I |
| 71. | ***** ***** | 3 | 3 klasė | 93,17 %  | - | I |
| 72. | ***** ********* | 3 | 3 klasė | 93 %  | - | I |
| 73. | ****** *********** | 3 | 3 klasė | 92,5 %  | - | I |
| 74. | ******** ******** | 3 | 3 klasė | 92,33 %  | - | I |
| 75. | *********** ******** | 3 | 3 klasė | 92,25 %  | - | I |
| 76. | ****** ********* | 3 | 3 klasė | 91,17 %  | - | I |
| 77. | ********* ********* | 3 | 3 klasė | 90,17 %  | - | I |
| 78. | **** *********** | 3 | 3 klasė | 89 %  | - | II |
| 79. | ******* ************ | 3 | 3 klasė | 88,85 %  | - | II |
| 80. | ******* ******* | 3 | 3 klasė | 88,83 %  | - | II |
| 81. | ******* ****** | 3 | 3 klasė | 86,59 %  | - | II |
| 82. | ****** ************* | 3 | 3 klasė | 85,66 %  | - | II |
| 83. | ******** ************ | 3 | 3 klasė | 85,5 %  | - | II |
| 84. | ***** ****** | 3 | 3 klasė | 85,44 %  | - | II |
| 85. | ***** ******** | 3 | 3 klasė | 85,42 %  | - | II |
| 86. | **** *********** | 3 | 3 klasė | 83,35 %  | - | II |
| 87. | ******* ********** | 3 | 3 klasė | 82,5 %  | - | II |
| 88. | ***** *********** | 3 | 3 klasė | 81,5 %  | - | II |
| 89. | ***** *********** | 3 | 3 klasė | 80,75 %  | - | II |
| 90. | ***** ************ | 3 | 3 klasė | 79,08 %  | - | III |
| 91. | ******* ********* | 3 | 3 klasė | 77,71 %  | - | III |
| 92. | ***** ******* | 3 | 3 klasė | 71,53 %  | - | III |
| 93. | **** ********** | 4 | 4 klasė | 96 %  | 71 % | I |
| 94. | ********* ***** | 4 | 4 klasė | 91 %  | - | I |
| 95. | ******** ******* | 4 | 4 klasė | 86,83 %  | - | II |
| 96. | ****** ******** | 5A | 5 klasė | 99,44 %  | 89 % | I |
| 97. | ****** ********* | 5V | 5 klasė | 98,33 %  | 84 % | I |
| 98. | ***** ******** | 5V | 5 klasė | 94,33 %  | 56 % | I |
| 99. | ******** ******** | 5A | 5 klasė | 93,33 %  | 51 % | I |
| 100. | ******* ************ | 5J | 5 klasė | 92,4 %  | - | I |
| 101. | ******* ************** | 5J | 5 klasė | 91,33 %  | - | I |
| 102. | ******* ****** | 5A | 5 klasė | 89,5 %  | - | I |
| 103. | ***** ********** | 5 | 5 klasė | 88,63 %  | - | II |
| 104. | ******* ********** | 5A | 5 klasė | 88,5 %  | - | II |
| 105. | ***** *********** | 5A | 5 klasė | 87,67 %  | - | II |
| 106. | ***** ********* | 5 | 5 klasė | 85,17 %  | - | II |
| 107. | ****** ********** | 5A | 5 klasė | 80,17 %  | - | II |
| 108. | **** ********* | 5V | 5 klasė | 79,33 %  | - | III |
| 109. | **** ********** | 5V | 5 klasė | 79,03 %  | - | III |
| 110. | **** ************* | 5V | 5 klasė | 78,33 %  | - | III |
| 111. | ***** ************ | 5A | 5 klasė | 69,67 %  | - | III |
| 112. | ******* ******** | 8 | 8 klasė | 57,08 %  | - |  |
Istorijos konkurso rezultatai
| # | Mokinys | Klasė | Lygis | Rezultatas | Geriau už1 | Laipsnis |
|---|
| 1. | **** ********** | 5V | 5 klasė | 99,2 %  | 77 % | I |
| 2. | ******* ************** | 5J | 5 klasė | 99 %  | 75 % | I |
| 3. | ***** ******** | 5V | 5 klasė | 98,2 %  | 67 % | I |
| 4. | ******* ************ | 5J | 5 klasė | 97,5 %  | 59 % | I |
| 5. | ******* ********** | 5A | 5 klasė | 94,17 %  | - | I |
| 6. | ********** ********* | 5J | 5 klasė | 92,65 %  | - | I |
| 7. | ******* ****** | 5A | 5 klasė | 91,8 %  | - | I |
| 8. | ****** ********* | 5V | 5 klasė | 91,37 %  | - | I |
| 9. | **** ********* | 5V | 5 klasė | 90,85 %  | - | I |
| 10. | ******** ******** | 5A | 5 klasė | 89,55 %  | - | I |
| 11. | ****** ********** | 5A | 5 klasė | 88,35 %  | - | II |
| 12. | ***** ********** | 5 | 5 klasė | 88,3 %  | - | II |
| 13. | ***** *********** | 5A | 5 klasė | 85,37 %  | - | II |
| 14. | ***** ********* | 5 | 5 klasė | 84,52 %  | - | II |
| 15. | ******* ********** | 5J | 5 klasė | 84,32 %  | - | II |
| 16. | ****** ******** | 5A | 5 klasė | 82,52 %  | - | II |
| 17. | ***** ***** | 5A | 5 klasė | 65,93 %  | - |  |
| 18. | **** ************ | 5A | 6 klasė | 92,01 %  | - | I |
Geografijos konkurso rezultatai
| # | Mokinys | Klasė | Lygis | Rezultatas | Geriau už1 | Laipsnis |
|---|
| 1. | **** ************ | 5A | 6 klasė | 69,33 %  | - |  |
Fizikos konkurso rezultatai - niekas nedalyvavo.
Chemijos konkurso rezultatai - niekas nedalyvavo.
1 - „Geriau už“ - kiek procentų Lietuvos mokinių aplenkė dalyvis.
Dėkojame mokytojams, organizavusiems mokinių dalyvavimą edukaciniuose konkursuose „Olympis“:
| ***** ********* |
| ***** ********** |
| ***** *********** |
| ***** ************** |
| ****** ********** |
| ****** ************ |
| ******* ******** |
Pažymėjimai mokytojams, kurių mokiniai gavo I-III laipsnio diplomus:
Pastaba: norėdami įvesti mokytojus, prisijunkite prie savo paskyros (arba užsiregistruokite) ir šiame puslapyje prie mokinių įveskite mokytojų vardus ir pavardes.